Популярне

Спілка освітян Тернопільщини: змінюємо майбутнє через освіту

Спілка освітян Тернопільщини - це добровільна об’єднання педагогічних працівників, які працюють в школах, дитячих садках та інших закладах освіти на території Тернопільської області. Організація відкрита для всіх, хто бажає приєднатися до спільної мети - покращення якості освіти та захисту прав освітян.

Спілка освітян Тернопільщини - це об’єднання вчителів та педагогів, які працюють у закладах освіти Тернопільської області. Головною метою спілки є покращення якості освіти та захист прав освітян. Організація створена з метою підтримки та сприяння професійному розвитку педагогів, вдосконалення методів навчання та виховання дітей, а також підвищення авторитету професії в суспільстві.

Однією з головних задач Спілки освітян Тернопільщини є збір та аналіз інформації про стан освіти в області. Завдяки цьому, організація може активно впливати на формування державної політики у галузі освіти та захист прав освітян. Крім того, Спілка забезпечує взаємодію між освітянами з різних закладів, де працюють її члени, а також встановлює контакти з партнерами, які можуть надати допомогу в професійному розвитку.

Спілку освітян Тернопільщини очолює Алілуйко Сергій - кандидат педагогічних наук, досвідчений педагог та відомий громадський діяч. Його професійний досвід та знання допомагають Спілці займатися важливими питаннями, пов'язаними з освітою, та допомагають покращувати якість навчання та виховання дітей на Тернопільщині.

Олеся Чур
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Тра
14
День матері: символіка, молитва та безумовна любов

День матері - це дуже символічне свято, адже відзначає не просто жінок, що народили дітей. В ньому йдеться, про ніжність вселенського масштабу, про молитву, яку вони завжди носять у своїй душі, про дім, куди ми вже дорослими повертаємося по силу, наснагу і безумовну любов.

Бер
30
Надання послуг фулфілменту в Тернополі: що це таке і як воно працює?

Фулфілмент - це процес зберігання, управління та доставки товарів клієнтам. Це важлива складова успіху будь-якого бізнесу, який має онлайн-присутність. Фулфілмент-центри надають комплексні послуги, які включають зберігання товарів, управління запасами, обробку замовлень, упакування та доставку.

Лют
21
Thedex Cloud - Криптопроцесинг для вашого бізнесу

Криптопроцесинг - це відносно нова технологія, яка набирає популярності в сучасному цифровому світі як серед підприємств, так і приватних осіб. Це безпечний, економічний та ефективний спосіб обробки онлайн-платежів.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією