Популярне

Ботанічний сад ім. Гришка

Ботанічний сад ім. Н. Н. Гришка в Києві - це справжній острівець краси, спокою і радості для мешканців гучного й метушливого мегаполіса.

Люблять ботанічний сад всі: і мами з дітьми, і гуляють з собаками, і велосипедисти, і, безумовно, закохані парочки - всім знайдеться місце і заняття.

Національний ботанічний сад в Києві займає територію, площею до 130 га на правому березі річки Дніпро безпосередньо в межах міста Києва. У ботсаду виростає більше 10 тисяч сортів, видів і форм рослин самого різної якості: декоративні, овочеві, кормові, пряно ароматичні, лікарські та ін, зібрані з усіх куточків світу.


Відвідувачам пропонуються як оглядові, так і тематичні екскурсії по ботаніко-географічним ділянках Національного ботанічного саду.

Оглядова екскурсія - знайомить відвідувачів з історією створення ботанічного саду, його структурою, чудовими ландшафтами з урахуванням сезонних змін.
Екскурсанти мають можливість ознайомитися з усіма експозиційними ділянками ботанічного саду, побувати в місцях де проходили важливі історичні події, від княжої доби до сьогодення. В екскурсіях висвітлюються історичні ландшафти і рослинність періоду Красного двору за часів князя Всеволода, Видубицькій балки, старовинних монастирськіх садів.

Тематична екскурсія - знайомить з окремими ботаніко-географічними ділянками, а саме: Українські Карпати, Крим, Степи Україна, Алтай і Західний Сибір, Кавказ, Середня Азія, Далекий Схід.

Іншого такого красивого саду бузку, такого різноманіття видів, як у Київському ботанічному саду, більше не зустріти ніде. Такий же свято цвітіння влаштовують магнолії в кінці квітня.

Національний ботанічний сад в Києві їм. М. М. Гришка відкрито для відвідувачів за таким графіком: травень - серпень з 8:30 до 21:00; вересень - квітень з 8:00 до настання сутінок. Оранжерея Київського ботсаду відкрита для відвідування щодня з 11:00 до 16:00. Вихідні - понеділок, вівторок.

Наше

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією