Популярне

Нове слово у давній справі

Pечі, без яких не обходиться жоден день, – дружнє тепло, усмішки, повітря, вода, хліб…  

«Краще засвітити свічку, аніж увесь час нарікати на темряву»
Конфуцій


Pечі, без яких не обходиться жоден день, – дружнє тепло, усмішки, повітря, вода, хліб… Вони залишаються незмінними і супроводжують нас протягом всього життя. Зрештою, вони не змінюються віками. Традиції укріплюють наш зв’язок з попередніми і наступними поколіннями, бо кожен додає щось своє, каже «нове слово у давній справі».
Саме остання фраза є девізом відомого в області та за її межами підприємства «Надзбруччя-хліб», який на ринку 10 років. У виробництві гармонійно поєдналися давні рецепти і новітні технології. Процес випікання триває від 7 до 12 годин. Починали з мінімального асортименту, а зараз випускається близько 50 видів хліба: дарницький, житньо-пшеничний, з кунжутом подовий, з кмином, цибульковий… Калачі, батони, булочки, заготовки для піци, круасани...
Кажуть, хліб - усьому голова, а в «Надзбруччя-хліб» усьому голова Мархивка Віталій Ігорович, директор, добрий сім’янин, людина, яка переконана, що все вирішує Бог, а не гаманець.
На цьому підприємстві він пройшов шлях від вантажника до директора, раніше працював бухгалтером на МТС «Надзбручанська», у фермерському господарстві. Багатий життєвий і трудовий досвід, комунікабельність дозволили Віталію Ігоровичу гармонійно розподіляти свій час між роботою та сім’єю.
Хтось сказав, що наука успіху не тільки як робити, але і як жити, аби нерозумними вчинками не перекреслювати зроблене. Директор хоче і вміє брати на себе відповідальність, чого й вимагає від інших, вважає, що пробачати треба все і всім, бо зло і затаєна образа руйнує людину, і вірить у право кожного на другий шанс. Всередині цього тридцятирічного чоловіка, здається, ще живе маленький балакучий хлопчик – допитливий і безпосередній, - і разом з тим від нього віє дивовижною внутрішньою силою, вольовою особистістю. За ним традиційне християнське виховання в с. Оріховець Підволочиського району, просте, на перший погляд, водночас з одвічною людською правдою: праця з ранку до вечора. Чи не звідти велике шкільне захоплення (успішне!) різьбою по дереву.
Бізнесмен повинен бути добрим психологом, відчувати чого чекати в певний час, хто на що здатний, кому вірити. Здається, вроджена щирість і безпосередність, щоденна праця над собою щодо вироблення вміння слухати інших, самодисципліна допомогли згуртувати молодих здорово амбітних людей, де кожен знає, що робить, незаангажованих великою політикою у колектив «Надзбруччя-хліб».
Та всього цього треба було вчитися. Навчання платне, за власний кошт. А платити доводиться власними помилками. Та чого варта помилка, з якої не зроблено висновків? І вони зроблені. Є ріст підприємства, є особистий.
Бог, сім’я, робота – етичні постулати, які утверджують Мархивку В.І. Та, насамперед, двоє школярочок-донечок, які, звичайно, хочуть частіше бачити тата вдома.
- Україна буде сильною державою, - переконаний Віталій Ігорович. Справді, подібні молоді українці, небайдужі, моральні, освічені, сконцентрувавши енергію, наполегливість, волю взяти на себе відповідальність змінюють країну. Не колись. Сьогодні. Вже. Бо вони не нарікають, а працюють. Критична їх маса обов’язково підніме Україну на небачені висоти.
Продукція «Надзбруччя-хліб» - це смачні та натуральні вироби за доступну ціну. Смачного! 

Інтерв’ю

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Тра
14
День матері: символіка, молитва та безумовна любов

День матері - це дуже символічне свято, адже відзначає не просто жінок, що народили дітей. В ньому йдеться, про ніжність вселенського масштабу, про молитву, яку вони завжди носять у своїй душі, про дім, куди ми вже дорослими повертаємося по силу, наснагу і безумовну любов.

Бер
30
Надання послуг фулфілменту в Тернополі: що це таке і як воно працює?

Фулфілмент - це процес зберігання, управління та доставки товарів клієнтам. Це важлива складова успіху будь-якого бізнесу, який має онлайн-присутність. Фулфілмент-центри надають комплексні послуги, які включають зберігання товарів, управління запасами, обробку замовлень, упакування та доставку.

Лют
21
Thedex Cloud - Криптопроцесинг для вашого бізнесу

Криптопроцесинг - це відносно нова технологія, яка набирає популярності в сучасному цифровому світі як серед підприємств, так і приватних осіб. Це безпечний, економічний та ефективний спосіб обробки онлайн-платежів.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією