Поширенню лісових пожеж сприяють висока температура та низька вологість повітря. При вітряній погоді вогонь “розганяється” до одного кілометра за годину.
Голова районної ради Надія Хоптян взяла участь в урочистостях з нагоди святкування Дня державної служби, що відбулися у районному Будинку культури.
Нею виявився приблудний дикий кіт Неспокійну ніч із суботи на неділю прожили у Рогачині, що у Бережанському районі.
19 червня перший заступник голови райдержадміністрації Г.Лехняк провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Близько 11:00 години 19 червня в с. Озерна Зборівського району, на автодорозі державного значення Тернопіль-Львів було призупинено рух транспорту. Дорогу перекрила група людей, які по колу ходили на пішохідному переході. З транспарантами в руках, та вигукуючи "Ні, замельній реформі!" та "Випустіть Юлю!".
20 червня голова райдержадміністрації В.Боднар спільно з представниками молодіжних структур району здійснили робочий виїзд в населені пункти району, а саме в Боків, Шумляни, Литвинів, Носів, Лиса, де ознайомилися з роботою об’єктів соціально – культурної сфери.
20 червня голова райдержадміністрації В. Боднар провів засідання круглого столу з першим заступником голови райдержадміністрації І.Керницьким та з представниками правоохоронних органів району.
Майя Каневська очолила державну виконавчу службу Тернопільської області. Відповідний наказ підписав міністр юстиції Олександр Лавринович.
Про організацію проведення Всеукраїнської та Молодіжної прощі до Марійського духовного центру Зарваниця, яка відбудеться 14-15 липня 2012 року велася мова на нараді, яку провів голова РДА Степан Бігуляк.
Відбулася «гаряча» телефонна лінія жителів району з головою районної державної адміністрації Степаном Бігуляком.
В Теребовлі відбулося засідання районної міжвідомчої координаційної ради з питань попередження насильства в сім’ї, гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та підтримки сім’ї, яке провів заступник голови райдержадміністрації Василь Бойко.
Усі комунальні установи обласної ради будуть переведені на альтернативні енергоджерела. Дозвіл на встановлення твердопаливних котлів дали депутати. Крім того, дві котельні у Козовій були передані на баланс районної влади.
Сміттєпереробно-сортувальний комплекс у селі Плебанівка Теребовлянського району відкрили 15 червня.
Сто гривень – не та сума, через яку вартує втрачати спокій, а тим паче виношувати зловісні плани. Справа не в грошах – просто людину бере за живе несправедливість.
У поле зору теребовлянських правоохоронців потрапив 20-річний місцевий пройдисвіт. Молодик настільки спритно вводив в оману людей, що одну з жертв обібрав на двадцять дев’ять тисяч гривень, а в іншої позичив і не повернув чотири тисячі. Зараз підозрюваний у шахрайстві перебуває під слідством.
Десятий день червня 2012 року для парафіян церкви Св.о.Миколая запам’ятався найбільше. Саме цього дня тут відбулося урочисте Перше Святе Причастя.
Кілька днів тому в готельно-туристичний комплекс "Орися", що на Гусятинщині, з сольним концертом завітав Петро Чорний – душа циганської пісні, серце пісенної культури, талановитий народний артист України.
До Територіального управління МНС у Тернопільській області прибули на стажування курсанти 3-го курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС України.
Хай і з мінімальним рахунком, але холоднокровно і впевнено гравці ФК Копичинці у неділю, 17 червня, на полі суперника здобули чергову перемогу в Чемпіонаті області з футболу.
“Чемпіонат з дворового футболу 2012” між дітьми від 13 до 16 років проведуть на стадіоні спортивної школи, що за комплексом “Орнава”.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.