Свободівці голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда та голова Львівської обласної ради Олег Панькевич відмовилися брати участь у засіданні Ради регіонів під головуванням Президента, що має відбутися 24 травня 2012 року об 11-00 у приміщенні Адміністрації Президента, про це Реально повідомили у прес-службі ВО Свобода.
а території парків ім. Т. Г. Шевченка», «Відродження» та «Топільче» встановлять точки вільного бездротового доступу до мережі Інтернет, повідомляє кореспондент «Номер один» .
абираються учні, які закінчили 8, 9 класи, у спеціалізовані футбольні класи інтернатного типу для навчання та тренування у ТНВК №13 та ТЗОШ №ЗО.
Хоча в голос ніхто з очільників опозиції конкретних прізвищ не називає, але, зважаючи на активність потенційних кандидатів, усе сьогодні Номер один назвав їхні імена.
Під час зустрічі з тернополянами письменник-мандрівник Макс Кіндрук розповів, що ідея навчити якесь африканське плем’я розмовляти українською і поставити його у приклад нашому прем’єр-міністрові, який за 40 років життя в Україні не зміг вивчити державної мови, виникла у нього ще перед поїздкою до Африки.
22 травня 2012 року, за ініціативи Тернопільського обласного управління водних ресурсів, з участю першого заступника голови обласної державної адміністрації відбулась нарада з питання сучасного стану Горішньо-Івачівського водосховища
«Комітет опору диктатурі – це не проект під якусь політичну силу. Це колективний орган опозиції, який покликаний організувати боротьбу людей проти свавілля влади.
Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян перебуває у Києві де візьме участь у засіданні Ради регіонів, яке відбудеться 24 травня 2012 року під головуванням Президента України Віктора Януковича.
Голова ОДА Валентин Хоптян підписав розпорядження про нагородження відзнакою голови облдержадміністрації - нагрудним знаком „Честь і слава Тернопільщини" І ступеня ректора державного закладу "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського", заслуженого діяча науки і техніки України Леоніда Ковальчука.
В приміщенні історико-меморіального музею політв’язнів репрезентували близько 70-ти експонатів, присвячених життю та діяльності видатної особистості.
Постановою Тернопільського міськрайонного суду голову однієї з районних держадміністрацій визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.1724 КУпАП, та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності.
У змаганнях беруть участь сім команд: ДЮСШ-2 «Роланд» (Івано-Франківськ), ДЮСШ «Спартак» (Тернопіль), КР «Київ-Дарниця» (Київ), «ОДЮСШ-Львів» (Львів), «ДЮСШ-4»(Рівне), ДЮСШ« КРЕДО-1963 »(Одеса), «ДЮСШ-Кременець» (Кременець).
Хоча в голос ніхто з очільників опозиції конкретних прізвищ не назвиває, але, зважаючи на активність потенційних кандидатів, усе сьогодні можна назвати їхні імена.
Тернопільські абітурієнти, котрі складали ЗНО з математики 21 травня скаржаться, що завдання їхньої сесії дуже схожі із завданнями другої сесії 22 травня.
Щодо тимчасової заборони вивезення побутових відходів з території міста Тернопіль та видалення їх на землях запасу Малашівецької сільської ради приватним підприємством «Квартал-М» та дочірним підприємством фірмою «Альтфатер».
Половина з них пов’язана із збутом. Міліціонери вилучили 46 кілограмів наркотичних речовин, більшість з яких становлять макова соломка і марихуана.
3 травня близько 17.04 в с. Смолянка Тернопільського району внаслідок сильних поривів вітру, дощу та граду пошкоджено покриття житлового будинку гр. Ф. на площі 18 м кв.
Проте, мабуть, найцікавіше буде в той день малечі та їх батькам. Вперше в Тернополі пройде «Парад дитячих візочків».
Та коли правоохоронці пред’явили службові посвідчення, чоловік миттєво рвонув від них у протилежний бік. Причому 80-річний чоловік просто вразив своєю фізпідготовкою. Його швидкості бігу позаздрили би більшість із молоді.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.