В санаторії «Медобори» вкрали чавунні батареї

Трьох крадіїв, які орудували в санаторії «Медобори» Гусятинського району, затримали місцеві міліціонери. За три дні злодійське тріо поцупило та перевезла додому десятки чавунних батарей, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС у Тернопільській області.

В Тернополі шукають вибухівку

Після вибухів у Дніпропетровську – міліція перевіряє тернополян. По квартирах тернополян ходитимуть правоохоронці. В помешканнях та дворах шукатимуть вибухівку. Також патрулюють вулиці, автошляхи та дороги.

47 мільйонів гривень позичив «білий дім»

47, 1 млн. грн. довелось позичити області, щоб вчасно виплатити у першому кварталі зарплати працівникам бюджетної сфери, зазначив у своїй доповіді начальник головного фінансового управління Тернопільської обласної держадміністрації Ігор Пиріг.

В Тернополі пройде всеукраїнська студентська олімпіада з програмування

Протягом 21 квітня на базі ТНТУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Команда факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ (Євген Зеленко, Дмитро Шкляренко, Віталій Мостівський) зайняла 3 місце та отримала можливість представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 світового фіналу).

На Тернопільшині викрилу чергову аферу

Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало на 10 тис. грн. ПП «Еко-Планета» (м. Тернопіль) за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Про це повідомив голова ТВ АМКУ Іван Курницький.

У педуніверситеті презентували книгу «На крилах мрій»

У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка відбулася презентація збірки дитини-сироти, вихованки обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку Наталі Лютак «На крилах мрій».

27
-

zecomanda.te.ua . , "". .

² в


parkovka.ua

web-䳺