Завдяки свідомим тернополянам викрили підпільні салони гральних автомати

На один з недільних радіоефірів за участю міського голови Тернополя Сергія Надала зателефонував слухач, який повідомив про функціонування підпільних салонів гральних автоматів на території міста.

Прокуратури і міліціянти вирішили боротися з корупцією разом

6 квітня, відбулося спільне розширене засідання колегії прокуратури Тернопільської області та УМВС України в Тернопільській області. На порядок денний заходу винесено питання про стан протидії злочинності та корупції, у тому числі їх організованим формам, захисту громадян від злочинних посягань, насамперед, грабежів, розбоїв, умисних тяжких тілесних ушкоджень і вбивств.

Пістолет «Макарова» вивчали в одній з тернопільських шкіл

25 квітня перший урок для учнів 6-В класу Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 пройшов досить незвично. До них у гості завітали працівники Державної служби охорони, які розповіли учням про непросту професію "правоохоронця".

Машину, яка в’їхала у став, прив’язали тросом до стовпа

Водій з cела Мирове ледь не в’їхав у ставок біля парку “Соснина” в Шумську. Чоловік разом з двома пасажирами на машині “ВАЗ 2015″, повертався пізно вночі додому. Не впорався з керуванням, тому машину занесло в рівчак до води.

«Укртелеком» хоче знову підвищити тарифи на зв’язок

"Укртелеком" запропонував Національній комісії з питань регулювання зв’язку та інформатизації збільшити граничні тарифи на фіксований місцевий зв’язок на 10%. Про це "proIT" повідомив виконуючий обов’язки голови правління компанії Ігор Кравець.

Олена Підгрушна удостоїлася звання почесного викладача (фото)

25 квітня відома біатлоністка Олена Підгрушна провела зустріч зі студентами тернопільського Медичного коледжу. На зустрічі був присутній також голова тернопільської обласної федерації біатлону Олексій Кайда, а також керівництво навчального закладу.

Тернополяни на стороні Іраку

21 квітня шестеро тернополян із пейнтбольного клубу “Легіонер” взяли участь у TIPPMANN Big Game Вирішальна Війна “Харб Аль Хавасім” – великих пейнбольних маневрах на Яворівському полігоні, що відбувалися вперше в Західній Україні.

Книжковий фестиваль стартує в Тернополі

У Тернополі 26-28 квітня проходитиме Всеукраїнський книжковий фестиваль «Джура-фест», до участі в якому зголосилося понад 40 видавництв з різних куточків нашої держави. Пропонуємо ознайомитися з програмою фестивалю.

27
-

zecomanda.te.ua . , "". .

² в


parkovka.ua

web-䳺