Популярне

Новини Тернопільщини

Тернопільських діток відправлять на Балтійське море

Вже майже 25 років триває співпраця між пожежними міста Катовіце Польської Республіки та Тернополя. Один з аспектів співпраці – проведення щорічного літнього таборування членів дружин юних пожежних – дітей співробітників підрозділів МНС.

Скоро освятять собор «Усіх святих» у Скалаті

Ще у 1997 році церковна громаді Скалата розпочала зводити собор Для невеликого та історично привабливого містечка, ця споруда буде найвищою - церква має 45 метрів висоти, а дзвіниця – 33 метри з хрестом. Як і усі невеликі церковні громади, парафіяни храму Преображення Господнього, будуючи нову святиню зазнавали частих матеріальних проблем – то збирали на завершення самої будівлі храму, то на дзвіницю.

Села на Тернопіллі змагаються

Напередодні основної частини ХХІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини, які через тиждень прийматиме Збаражчина, своїх найсильніших атлетів визначили ще в трьох районах краю. В Передмірці на Лановеччині, скажімо, минулої неділі ще зранку на шкільному стадіоні панувала святкова атмосфера. Спортивні ігри

Комунальне шахрайство "по-тернопільськи"

Мешканці будинку на масиві “Сонячний” хочуть, щоб їх облуговував жек. Будинок потребує ремонту, але з моменту створеня ОСББ, там нічого не робили. Люди обурені, ОСББ утворили за їхніми спинами. Ніхто з них “добро” на це не давав, – пише “20 хвилин”.

У Козівській МДПІ відкрито Центр обслуговування платників податків

Голова райдержадміністрації Ю.Пудлик, голова районної ради П.Репела взяли участь у відкритті Центру обслуговування платників податків в Козівській МДПІ. Очільник району висловив переконання, що Центр сприятиме загальному підвищенню рівня податкової культури населення, адже Податківці прагнуть перетворити свою структуру із фіскального органу на сервісну службу.

Тернопіль набирає волонтерів на чемпіонат

Федерація водно-моторного спорту України спільно з Тернопільською міською радою та партнерськими громадськими організаціями оголошують реєстрацію кандидатів у волонтери Чемпіонату світу з водно-моторного спорту в Тернополі 25-26 серпня.

Вибір редакції

Кві
06
"Селищна рада виділила, що могла, – 8 тисяч гривень". Як працюють медики в Монастириському районі

Знайомство з Монастириським районом для широкої української аудиторії розпочалось 25-го березня, коли там від коронавірусної хвороби помер 68-річний чоловік (мешканець села Ковалівка, Монастириський район).

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією