Популярне

Бізнес

Які ТОП-менеджери потрібні регіонам?

В Україні існує суттєва диспропорція між кількістю пропозицій про роботу для управлінців у столиці та регіонах. Більше 60% вакансій дістається столиці. Зокрема, 46% всіх пропозицій працевлаштування для керівників, опублікованих на сайті hh.ua, припадає саме на Київ.

Жінки часто натрапляють на вакансії «з інтимом» під час пошуку роботи в Інтернеті

Половині жінок та десятій частині чоловіків хоча б раз під час пошуку роботи траплялися вакансії з пропозиціями «додаткових» послуг інтимного характеру. 27% жінок та 7% чоловіків стикалися з пропозиціями інтимних послуг під час проходження співбесіди. Чоловіки нарівні з жінками погоджуються на роботу «з інтимом», і найчастіше роблять це, виходячи з прагматичних міркувань. Такі дані було отримано у результаті дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua, яке проводилося у листопаді 2012 року.

Чи повинен студент працювати?

Ви скажете: тут і після університету із роботою зась. Правильніше питання ставити в площину: чи має студент де працювати? Можливо, але так говорять ледарі.

Більшість українських офісних працівників – трудоголіки не з власної волі

Більше половини офісних співробітників вважають себе трудоголіками і живуть роботою. Вони регулярно працюють понаднормово та на вихідних, а також обмірковують робочі проблеми на дозвіллі.

Українські спеціалісти хочуть працювати за кордоном

Тотальна більшість (91%) висококваліфікованих фахівців з вищою освітою думають про роботу за кордоном, оскільки українську молодь не влаштовує економічна та політична ситуація в країні. І мова не лише про студентів – 30-річні фахівці висловлюють серйозні наміри шукати роботу за кордоном, у першу чергу, в країнах Європи, США та Канаді. Такі дані було отримано в результаті опитування, проведеного міжнародним кадровим порталом hh.ua в листопаді 2012 року.

Українські школярі зможуть експонувати свій хендмейд у Державному музеї іграшки

Приєднавшись до Всеукраїнського конкурсу «Новорічна іграшка з паперу», діти, які захоплюються створенням цікавих саморобок, зможуть напередодні Нового року не тільки отримати за свій талант цінні призи, а й показати свої твори громадськості.

Ринок праці потребує IT-спеціалістів

Особливо актуальна потреба в програмістах – про це свідчить аналіз вакансій, розміщених на сайті hh.ua. Щоб знайти хорошу роботу, «айтішнику» часто достатньо 1 року досвіду роботи (58% вакансій), а часто компанії наймають молодих спеціалістів і зовсім без досвіду (16%).

Про людей віри, молитви та Ідеї...

Добрим прикладом, як відомо, можна навчити більше, ніж пафосними промовами. В історії нашого народу і Церкви маємо чимало постатей, які є яскравими прикладами моральності і духовного зросту.

Як святкували Міжнародний День студента майбутні педагоги (фото)

Студенти так і полюбляють робити щось приємне для душі і тіла. А святкувати, як не крути, то не вчитися. Урочистості у ТНПУ ім. В. Гнатюка розпочалися концертом ще за два дні до свята. Такий цьогорічний розвиток подій передбачили у педагогічному університеті.

Втомила наука? Відпочиньте на «Кафедрі». Ненауковій.

Сьогодні слово «кафедра» асоціюється у тернополян не тільки з університетом, а й зі смачними стравами і затишною атмосферою. І це зовсім не хибне уявлення. Вже рік запрошує на засідання не тільки викладачів і студентів, а й усіх бажаючих, ненаукова ресторація «Кафедра». Отож про справи кафедральні і не тільки – в розмові з Віталієм Степановичем Нечаєм, менеджером закладу харчування й відпочинку з науковою назвою «Кафедра».

Шукаєте роботу? – «День успіху» ваш шанс!

Закінчити виш і залишитися без роботи з дипломом на руках – це, на жаль, не з області фантастики, а сумні реалії нашого життя. Але хто шукає, той знаходить. Усім, хто «в активному пошуку» свого місця під сонцем, стане в нагоді молодіжний проект «День успіху», який відбудеться в Українському домі «Перемога» 24 листопада.

Вакцинація: розкіш чи засіб профілактики?

Цьогоріч пік захворювань на ГРВІ очікують у кінці листопада – на початку грудня. Отже, як завжди, у цей період актуальним стає питання вакцинації. Кожен сам для себе вирішує – здійснити профілактику чи сподіватися на фарт.

Позбувся кількох "Шевченків"

Нещодавно із скромної студентської стипендії, чи то задля накопичення власних заощаджень чи заради любування ока іноземною валютою, я вирішив обміняти кількох українців на декілька євриків.

Вибір редакції

Кві
06
"Селищна рада виділила, що могла, – 8 тисяч гривень". Як працюють медики в Монастириському районі

Знайомство з Монастириським районом для широкої української аудиторії розпочалось 25-го березня, коли там від коронавірусної хвороби помер 68-річний чоловік (мешканець села Ковалівка, Монастириський район).

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією