Популярне

Бізнес

В Україні з’явилася «Електронна книга скарг»

Хоч раз у житті кожен стикається з порушеннями зі сторони різних організацій, підприємств, посадових осіб. Коли чаша терпіння переповнюється, люди починають писати скарги.

Де в Україні найдешевше житло?

Найбільш доступні ціни на оренду квартир в Чернігові, Чернівцях та Хмельницькому. А найдорожча оренда у Києві, Одесі та Донецьку. Про це повідомляють аналітики найбільшого в Україні порталу безкоштовних оголошень Slando, порахував, скільки коштуватиме довгострокова оренда житла у всіх обласних центрах країни.

Роботодавці шукають красивих

Роботодавці охоче беруть на роботу пошукачів без досвіду, якщо вони мають приємну зовнішність. Кандидати з «приємною», «охайною» і «привабливою» зовнішністю найбільш потрібнів сфері продажів та адмінперсоналу. «Презентабельний» вигляд важливий, якщо Ви хочете бути «обличчям» компанії, тобто працювати у фронт-офісі або сфері продажів. Вакансії з вимогами до зовнішності зазвичай стосуються працівників з невеликим досвідом роботи.

Українському ринку бракує фармацевтів

В Україні існує гострий дефіцит фармацевтів і провізорів: вакансій на ці посади значно більше, ніж резюме. Такий висновок можна зробити на основі аналізу бази вакансій і резюме за 2012 рік Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні.

Українські «білі комірці»: при пошуку роботи удача важливіша за диплом ВНЗ

Для успішного пошуку роботи хороший досвід, мотивація, зв’язки, особистісні якості і навіть удача важливіші, ніж диплом про вищу освіту – переконані українські офісні працівники. Половині опитаних при влаштуванні на роботу не доводилося пред’являти диплом. Такі дані було отримано в результаті дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua.

ТОП-10 зарплат за 2012 рік

Однією з найяскравіших характеристик українського ринку праці є небажання роботодавців вказувати рівень заробітної плати в оголошеннях. Ці дані містять не більше 20% вакансій. Для порівняння, в Росії із зазначенням оплати публікують до 60% вакансій, у Великобританії – до 90%.

Хто шукав і пропонував роботу в Новорічну ніч?

Кажуть, що в Новорічну ніч збуваються всі загадані бажання. Для кількох українців найзаповітнішим бажанням у перші години 2013 була нова хороша робота. Шукали таку на міжнародному кадровому порталі hh.ua бармени, водії, продавці-консультанти та фахівці з продажів. Роботодавці у новорічну ніч шукали працівників банківської та виробничої сфери.

У 2012 році роботодавці шукали тих, кому можна менше платити

У 2012 році ринок праці перебував у стані стабільного підйому. У минулому 2011 році ринок повернувся на докризовий рівень за рахунок активного зростання вакансій. Рік, що закінчується, виглядає значно спокійнішим – загальне зростання ринку праці склало 18-20% порівняно з попереднім роком.

Як святкуватимуть Новий 2013 рік в українських офісах?

У 10% українських компаній не прийнято відзначати зимові свята вечіркою. Відвідати новорічний корпоратив збираються 70% офісних співробітників. Іще 20% – цього року прогуляють свято. Про це респонденти розповіли під час опитування міжнародного кадрового порталу HeadHunter, проведеного у грудні 2012 року.

Акцію провели всупереч обставинам

Так говорять члени ВМГО «Молода Просвіта», підводячи підсумки акції «Миколай крокує до вас». Вже стало доброю традицією, щоб «просвітянський» Миколай відвідував домівки чемних діточок.

Де українці можуть підзаробити в зимовий сезон?

Сезонні вакансії – серйозна частина ринку праці України. Наприклад, цієї осені майже 10% пропозицій склала сезонна робота, пов’язана із зимовим туризмом. Найактивніше шукав працівників на Міжнародному кадровому порталі hh.ua найпопулярніший гірськолижний курорт України в Буковелі, хоча професіонали на сезонну роботу потрібні у всіх регіонах України. Найбільша кількість вакансій припадає на Київ (22%) та АР Крим (22%).

ТОП-7 святкових новорічних вакансій грудня 2012 року

Поки офісні працівники живуть у передчутті святкування й відпочинку, люди справді творчі збираються активно попрацювати. У переддень новорічних свят роботодавцям особливо потрібні ті, хто вміє розважати й веселити. Актори, аніматори, співаки, танцюристи, хостес – їх шукають як на тимчасову, так і на постійну роботу. Деяких сезонних пошукачів обіцяють забезпечити житлом і харчуванням.

Робота і діти: дослідження до дня Святого Миколая

Найбільша складність для батьків: як піти з роботи раніше, щоб займатися дітьми. Опитування проведено спеціально до дня Святого Миколая. Партнер опитування - книжковий клуб «Disney» видавництва «Егмонт».

Українці дають "на чай" навіть поганим офіціантам

Часто відвідувати кав’ярні можуть дозволити собі не більше 18% офісних працівників. Лише 8% відсотків опитаних відвідують подібні заклади практично щодня. Більшість офісних працівників (60%) відвідує кав’ярні та ресторани кілька разів на місяць. Ще 13% опитаних практично ніколи не ходять в заклади громадського харчування.

Автобізнес - індикатор стану економіки

Автобізнес – одна з найпоказовіших галузей ринку праці України. Автомобілі хоч є засобом пересування, але для більшої частини населення залишаються розкішшю. Сфера автопродажів і сервісу одною з перших реагує на потрясіння та кризи в економіці.

ІНДЗ за гроші, або Хто такі "універсальні люди" Тернополя?

Кожного дня можна спостерігати буденну ситуацію: молоді люди пропускають одну за іншою маршрутки, прогулюють пари, чекають дядю, котрого точно не впізнають в лице.

Агрономи та металурги знову в моді

Кращими роботодавцями названо компанії в галузі ІТ-технологій, металургії, сільського господарства та банківській сфері, згідно з результатами щорічного конкурсу «Премія HR-бренд Україна», що проводиться Міжнародним кадровим порталом HeadHunter. Експерти почали говорити про повернення престижу таких професій, як металург, агроном і механік. Але поки ще обережно – спостерігають за ринком.

«Вечорниці шики-дим, шики-дим,треба бути молодим» (фото)

Були колись часи, коли молодь знайомилася не в Інтернеті, а на вечорницях. Бо ж де ще можна придивитися до своєї «половинки» в праці, на відпочинку, як не в гурті?

В регіонах найбільше заробляють металурги

Експерти hh.ua розрахували динаміку зарплатних пропозицій у період з березня по вересень 2012 року. Однією з найщедріших за зарплатами галузей виявилася металургія. Досвідчені претенденти в цій професійній галузі можуть розраховувати на солідні місячні оклади: до 10 000 USD і більше.

Ми ще посміємось із того кінця світу

Погодьтеся: добре, що кінець світу припадає на п’ятницю. Кожна сім’я матиме змогу зібратися у повному складі. В родинному колі, за святковим столом можна буде зустріти апокаліпсис(якщо він, звісно, буде).

Вибір редакції

Чер
21
Мости Тернопільщини доглядатиме ексфірма батька керівника місцевої САД

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області віддасть 52 млн грн ТОВ «Спец-Буд Стандарт» за поточний дрібний ремонт та утримання штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення в Тернопільській області.

Реклама
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією