КНК Медіа повідомляє, що міністр МОЗ України Олександр Квіташвілі зробив чергову голосну заяву: в країні відбудеться впровадження електронних медичних карток.
Ці вибори будуть провальними – брудними, скандальними, мутними. Це вже очевидно. Так само очевидно, що практично усюди їх виграє партія влади.
Як повідомляє КНК Медіа, завтра у Києві о 16:00 розпочнеться засідання Вищого адміністративного суду, де позивачем виступає Ігор Мосійчук, заарештований народний депутат, а відповідачем – Верховна Рада України.
У неділю, 18 жовтня, під час концерту солідарності в Лондоні лідер гурту Pink Floyd разом з «Бумбокс» виконали пісню Wish You Were Here, присвячену Небесній сотні.
Коли настає осіння пора змінюється і настрій людини. Ранком ще темно і важко проснутися, а ввечері швидко темніє, сам день досить пахмурний. Через такі будні людина ніби ходить понівечена. Вся природі завмерла, дощ, немає настрою.
Киянин Денис Гріцфельдт зробив підбірку передвиборчих плакатів у стилі серіалу "Гра престолів".
Останнім часом у народі знову набирає популярності стара байка про те, що вибори потрібно проводити щороку. Тоді ми матимемо і гарні дороги, і чисті узбіччя, і в бабусь буде солідний запас гречки. Але цьогорічні вибори явно мають якесь відхилення від норми. Редакція КНК Медіа проаналізувала ці збочення.
Офіційні дані Асоціації власників зброї щодо її кількості у населення: 2 мільйони стволів, а за неофіційними даними — в кілька разів більше. Як реалізувати своє право на зброю? Редакція КНК Медіа дослідила це питання.
Щойно редакція КНК Медіа повідомила радісну звістку про поповнення полку своїх авторів відомим українським баснописцем Юрком Косминою, як виявилось, що у нас вже й до цього були таланти, які пишуть вірші на злободенну тематику. Представляємо нашим читачам вірш Саші Скрипника до Дня виборів. Вітайте автора, читайте і коментуйте!
Чи вам коли-небудь доводилося проїжджати Південним мостом? А тепер уявіть, що кожного разу, коли ви це робили, ваше життя висіло на волосині! Як показало відео, відзняте аквалангістами на замовлення екологів і служби з надзвичайних ситуацій, п’ята опора мосту практично висить у воді. Редакція КНК Медіа з’ясовувала, яка ж катастрофа чатує на киян та гостей столиці.
Народні депутати підтримали зміни до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції. Також парламент ухвалив зміни до статті 87 Бюджетного кодексу України. Згідно з прийнятими змінами, до витрат держбюджету будуть відноситися також витрати на держфінансування політичних партій. Редакція КНК Медіа проаналізувала ці законодавчі новації.
Довгоочікувана зустріч з друзями, співбесіда, концерт, засідання на роботі, вечірка або звичайні будні. Усе наше життя – безперервне чергування подій, від яких ми постійно чогось очікуємо.
Важкі часи потребують креативних рішень: молдовські фермери присвятили пісню російським «антисанкціям» щодо імпорту європейських фруктів. Весь світ регоче з Кремля!
В мережі набирає популярності нове патріотичне відео на підтримку України. Про єдність та взаємодопомогу, про любов один до одного і гідність, про світле майбутнє у світі, яке залежать тільки від нас.
Сирійська авантюра Путіна лякає світ не менше, ніж конфлікт на Донбасі. Російські опозиціонери не виключають, що в президента РФ лишився останній аргумент – ядерний шантаж Заходу, повідомляє КНК Медіа.
Політика нової влади продовжує нервувати український народ. Заказний характер кримінальних справ та корупція з часів режиму Януковича нікуди не ділися і це наштовхує на неприємні висновки.
Небажання Кремля та його васалів у Криму та на Донбасі нести відповідальність за катастрофічні руйнування від розв’язаної війни, набувають кумедних форм.
Протягом останнього року ведуться активні дискусії про те, чи можливі дострокові парламентські вибори у 2016 році. З наближенням дати місцевих виборів, імовірність такого розвитку подій стає дедалі реалістичнішою.
У зв’язку з масштабною декомунізацією в Україні, на території нашої держави було демонтовано сотні пам’ятників соціалістичної епохи. Та деякі залишки комунізму все-таки збереглись.
Центр реабілітації поранених в АТО та сімей загиблих було презентовано в Українському домі на честь Дня захисника України.
У сучасному мегаполісі, де кожна хвилина на рахунку, вантажне таксі київ стало незамінним рішенням для тих, кому потрібно швидко та зручно перевезти речі, меблі, будматеріали чи обладнання. Така послуга поєднує оперативність, доступність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сьогодні свій ювілей святкує директорка Тернопільської спеціалізованої школи №7 — Галина Миколаївна Костюк.
Питання належного оформлення трудових відносин – один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби, органів місцевого самоврядування та Держпраці. Тож сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області було проведено спільну робочу зустріч за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольги Ліщинської, заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктора Андрійчука та фахівців відомств.
Інтерактивна зустріч була проведена в рамках рамках поїздок Центру регіонами України. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою Верховної Ради, її функціями та структурою.
З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров'я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам'яті.