Популярне

Бізнес

Топ-5 здорових страв для офісу

Постійне навантаження на роботі не дозволяє нормально харчуватися. Під час обідньої перерви ми залишаємось в офісі і працюємо далі, або ж шукаємо їжу швидкого приготування і це все що ми їмо. Є багато різних корисних продуктів харчування, які корисні для організму і не займуть багато часу для приготування. Ото, краще випити кефір, ніж з’їсти чіпси чи сухарики. Плюси кефіру:

Українці жертвують комфортом заради цікавої роботи

У середньому на дорогу до роботи офісні працівники витрачають годину часу. Багато хто намагається провести час із користю. Але для деяких цей процес перетворюється на каторгу. Чи враховують «білі комірці» зручність маршруту при пошуку робочого місця й чи готові вони змінити роботу на менш оплачувану, але поближче до домівки дізнавався Міжнародний кадровий портал hh.ua.

Робота без зарплати: які компанії затримують виплати

Більшості «білих комірців» не переглядали зарплати на 2016 рік. У сьогоднішніх умовах роботодавці не поспішають підвищувати оклади, проте майже дві третини з них виплачують зарплату вчасно. Решта, як правило, затримують ненадовго — від кількох днів до тижня-півтора.

Банківський працівник: портрет професії

У зв’язку з черговою фінансовою кризою банківський сектор переживає непрості часи. Пік масових скорочень припав на 2015 рік, коли більшість банків закривали свої представництва на Сході країни. Однак і зараз, в результаті реорганізації, у багатьох банках проходять скорочення.

Чи можливо уникнути пліток на роботі?

Існування колективу без спілкування неможливе. На роботі часто ведуть плітки про особисте життя та й взагалі про саму людину. Хоча, знають всі, що пліткувати – це погано. Коли самі перемиваємо кісточки іншим, то не звертаємо на це увагу, але коли дізнаємось що стали самі жертвою даного процесу – стає зовсім неприємно.

Instagram продовжує змінювати дизайн

Відомий додаток для обміну фотографіями знову оновив дизайн.

Квітень-2016: на ринку праці зростає кількість сезонних пропозицій

У квітні 2016 року український ринок праці продемонстрував помітне зростання активності роботодавців і невеликий спад активності пошукачів. Кількість вакансій збільшилась на 20%, кількість нових резюме знизилась на 5-6%. В цілому за минулий місяць на Міжнародному кадровому порталі було hh.ua розміщено 58 тис. резюме і близько 20 тис. вакансій.

4 червня, у Львові Lviv eCommerce Forum 2016

4 червня, у Львові відбудеться конференція для всіх, хто займається онлайн бізнесом -- Lviv eCommerce Forum 2016.

Чим є 9 Травня для офісних працівників?

Для більшості «білих комірців» 9 Травня – це день перемоги над нацистським режимом та день пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні. Як показало опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, лише 6% офісних працівників вважають, що День перемоги «віджив» своє. Решта пам’ятають про нього і шанують, проте на роботі не відмічають.

Instagram тестує новий дизайн

У додатках Instagram для ОС Android і ОС IOS оновився інтерфейс. Замість звичного синього дизайну з’явився чорно-білий.

Які теми не варто обговорювати в офісі?

Кожна компанія має певні правила поведінки в офісі. Але якими б вони суворими не були, співробітники прагнуть спілкуватись один з одним. Коли ми знаємо вже своїх колег, або хтось новачок, то обов’язково потрібно дізнатись про нього (неї) більше.

Світ побачить найменший смартфон

На сьогодні великої популярності набувають смартфони з великим дисплеєм. Однак для людей, які втомилися від таких габаритних розмірів, компанія Posh Mobile створила компактний смартфон Posh Mobile Micro X S240, який у сантиметрах схожий на звичайну кредитну картку (89*48*11,7 мм). На ринку електронних гаджетів він по-праву позиціонує себе як найменший.

Майже половина українців не можуть прожити на свою зарплату

Інфляція і зростання цін негативно впливають на добробут «білих комірців». За даними Міжнародного кадрового порталу hh.ua, тільки один із восьми громадян практично ніколи не відчуває матеріальних складнощів. Решта з різною періодичністю опиняються в ситуації, коли гроші на життя закінчуються раніше, ніж приходить час наступної зарплати.

«Білі комірці» не довіряють інформації в ЗМІ

Більше половини «білих комірців» не довіряє інформації в ЗМІ. Лише один зі ста вірить усім без винятку джерелам. Решта сприймають інформацію вибірково. Як показало опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, передусім офісні працівники дізнаються інформацію із інтернету й телебачення і вже потім — з радіо й друкованих ЗМІ.

Компанія Intel презентувала нетбук Cloudbook

Intel представила свій потужний нетбук Cloudbook нового покоління. Офіційна презентація розробки відбулася в рамках форуму IDF 2016, який проходив у Шеньчжені.

Як згуртувати колектив?

Кожен із нас рано чи пізно йде працювати. Ми шукаємо себе і можемо часто змінювати роботу. Причини можуть бути різні: не подобається сама робота, заробітна плата, шеф, колектив. Якщо ж все влаштовує, а колектив ні, то не поспішайте змінювати свою улюблену роботу. Колектив повинен бути дружнім, бо тільки тоді компанія досягне успіху, а кожен почуватиме себе тут комфортно і потрібним. Як згуртувати колектив?

Портрет професії: хто шукає роботу в агросфері

Аграрне виробництво — одна із небагатьох проф. областей, яку криза зачепила меншою мірою. За даними опитування роботодавців, лише 3% респондентів відповіли, що в них не було кризових ситуацій за останні 4-5 років і серед них в числі перших представники агробізнесу.

Перший квартал 2016 року: конкуренція зростає, зарплати без змін

Протягом першого кварталу 2016 року ринок праці показав стабільний приріст вакансій і резюме. Це призвело до незначного збільшення конкуренції на кінець кварталу. У середньому з січня по березень на одну вакансію претендувало 3-4 вільних фахівці.

Як влаштуватись на роботу без досвіду?

Незабаром випускний, отримання диплому, пошук роботи. Кожен із нас розуміє, що і які реалії чекають у майбутньому. Знайти роботу без досвіду досить важко, але ми продовжуємо шукати. Як знайти бажану роботу?

Колеги саботують роботу?

Кожен колектив – різний. Людей об’єднують певні інтереси, спільне коло друзів, робота. Відповідно, кожен із нас по-різному ставиться до робочого процесу, зрештою до самої роботи.

Вибір редакції

Чер
21
Мости Тернопільщини доглядатиме ексфірма батька керівника місцевої САД

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області віддасть 52 млн грн ТОВ «Спец-Буд Стандарт» за поточний дрібний ремонт та утримання штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення в Тернопільській області.

Реклама
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією