Популярне

Бізнес

За власним бажанням? Як скорочують співробітників українські роботодавці

Понад п’ята частина «білих комірців» боїться втратити роботу. Один із десяти вже потрапив під скорочення. Як показало опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, більшість роботодавців порушують трудове законодавство — пропонують співробітникам написати заяву за власним бажанням, не виплачують матеріальні компенсації і навіть звільняють «заднім числом».

Якщо проекційне обладнання, то «Віват сервіс»

Розвиток інформаційних і комп’ютерних технологій не стоїть на місці. Сьогодні робиться все, щоб життя людини було максимально комфортним. Так, якщо десять років тому користувачами стільникових телефонів були лише бізнесмени та ділові грошовиті громадяни, то зараз мобільні телефони є навіть у першокласників та пенсіонерів, при чому досить якісні.

Придбайте дитячий матрац у нас: ТМ «СВІТАНОК»

Кожні батьки дбайливо ставляться до своєї дитини. А тому для малюка обирають найкраще ліжечко та матрац. Всі чудово розуміють, що дитина повинна зростати здоровою. Щоб спина була рівна, а сон та світанок видавався чудовим, потрібно уважно підходити до вибору матрацу.

Життя в дорозі: скільки часу витрачають українці на дорогу до офісу

На дорогу до роботи офісні співробітники в середньому витрачають годину часу. Кожен п’ятий проводить в дорозі більше години зранку й стільки ж увечері. Третина опитаних здійснюють пересадку.

Хобі може стати бізнесом

Кожен із нас хоче, щоб наша робота приносила нам задоволення та прибуток. Ми відчуваємо щастя. Коли займаємось тим, про що мріяли все своє життя. Дехто отримує освіту і стає професіоналом у певній сфері, а дехто маючи освіту – реалізовує себе у інших справах.

Що робити, якщо набридла робота?

Вам вже давно набридла Ваша робота, але все ж продовжуєте виконувати її? Таке буває часто, адже покинути роботу легко, а знайти їй заміну – важко. Звісно, що кожен думає: «Як залишусь без заробітної платні, то як буду жити далі?». Деякі люди не залишають власну роботу, бо вважають, що змінювати це все вже занадто пізно, а чим займатись хочуть досі не вирішили. Але ж не потрібно забувати: «Вибір завжди є».

Що дратує людей на робочому місці?

Робоче місце збирає людей, які мають свої звички, досвід, характер. Не завжди можна знайти порозуміння із своїми колегами, часто бувають конфлікти на різному ґрунті. Коли Ви працюєте довго на певній роботі, то вже дуже добре знаєте свого шефа, колег і їхні звички, які можуть сильно дратувати Вас. Вивести із стану рівноваги може наступне:

Соціальній мережі Twitter 10 років

21 березня 2016 року Соціальній мережі Twitter виповнилося 10 років.

Samsung Galaxy S7: початок продажів та попит на смартфон

У перші два дні початку продажів корейці купили більше ста тисяч Samsung Galaxy 7. Творці Samsung Galaxy 7 розповіли, чим цей смартфон відрізняється від попередньої шостої моделі.

Вирішили пообідати в офісі?

Працюючи в певній фірмі, офісі, бувають різні робочі дні і насиченість графіку. Деколи ми працюємо так, що не встигаємо сходити в їдальню аби пообідати. Причин може знайтись, бо їдальня може знаходитись досить далеко від офісу, роботи багато що й без обіду потрібно залишитись.

Бізнес та громадянське суспільство об’єднується для якісних змін в країні

Вітчизняні суспільні сили – бізнес-організації, громадські структури, наукові та аналітичні центри – об’єднуються задля напрацювання єдиної стратегії розвитку України на найближчі роки.

Вчимося переконувати ділових партнерів

Погодьтеся, зазвичай у розмові переважає не той, хто володіє великим багажем знань, а той, хто вміє переконувати. В античному світі таких людей називали софістами. Але дар вони отримували не від природи, а завдяки своїм наполегливим старанням.

Хитрощі в резюме: як недоліки зробити перевагами?

Ви в очікуванні змін у своєму житті прийшли на роботу, дізналися усі деталі працевлаштування і ось вона, омріяна фраза – «Нам потрібне Ваше резюме». З великою готовністю берете ручку, заповнюєте усі анкетні дані і тут підступне запитання – «Ваші слабкі риси характеру?».

Кар’єра: Дрес-код вирішує все

Словосполучення «офісний дрес-код» багато хто сприймає негативно: як замах на індивідуальність працівника.

Страх перед шефом?

У кожного із нас різна поведінка у колективі, а особливо перед керівництвом.

«Сміливість міста бере» або як не дозволити скромності занапастити блискучу кар’єру

Чи траплялося вам сидіти на нараді і подумки ставити собі одне і те ж питання: "Чому мені знову забракло духу…"? Можливо, ви проявляєте обережність, вважаючи за краще не озвучувати свої міркування вголос, або впускаєте шанс проявити ініціативу, щоб не пошкодувати про свій вчинок надалі?

Українці шукають роботу понад півроку

За останні півроку тривалість пошуку роботи збільшилась і тепер займає понад 6 місяців. Як показало опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, кожен шостий безробітний шукає роботу більше ніж півроку.

Відпустка «за власним бажанням» або безробіття в Україні як одна із найголовніших проблем

На сьогодні Україна зіткнулася із багатьма суспільними проблемами, серед яких не останнє місце належить безробіттю. Власне, постає запитання: чому в епоху науково-технічного прогресу, розвитку торгівлі так важко знайти роботу (ми не говоримо уже про те, щоб вона тішила і душу і гаманець)?

Українці вважають гідною зарплатою 20 тис. грн

Щоб добре жити в Україні, потрібно заробляти не менше 20 тис. грн в місяць. Заради високооплачуваної роботи наші громадяни готові виїхати за кордон, працювати за ненормованим графіком і залишатися на ненависній роботі. Такі дані опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Піти, не можна лишитись: що підштовхує українців шукати нову роботу

Кожен другий «білий комірець» час від часу думає про звільнення, а кожен п’ятий рішуче налаштований звільнитися з роботи.

Вибір редакції

Вер
20
Тернопільська САД піаритиме своє керівництво на місцевому телеканалі за 130 тисяч

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області віддасть 130 тис. грн місцевому телеканалові «ІНТБ» за висвітлення своєї діяльності. Відповідний договір підписали з ПП «Телерадіокомпанія «Смайл».

Чер
21
Мости Тернопільщини доглядатиме ексфірма батька керівника місцевої САД

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області віддасть 52 млн грн ТОВ «Спец-Буд Стандарт» за поточний дрібний ремонт та утримання штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення в Тернопільській області.

Реклама
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією