Популярне

Бізнес

«Таємна» вакансія

Останнім часом на сайтах роботодавців та на шпальтах газет читаємо нову вакансію: таємний покупець. Досі така завуальована назва професії не викликає довіри в громадян, які перебувають в щоденному пошуку роботи. У чому її особливість та чи варто витрачати свій час, відвідуючи магазини?

Кожен другий змінює роботу через низьку зарплату

Кожен другий «білий комірець» інколи замислюється про звільнення, а кожен п’ятий рішуче налаштований змінити роботу. Головна причина зміни роботи — незадоволеність зарплатою. При цьому тільки один з семи впевнений, що зможе знайти роботу з підвищенням окладу в своїй галузі. Такі дані опитування hh.ua.

Складнощі з працевлаштуванням: як знайти роботу, якщо вам за 40

За трудовим законодавством України ейджизм (дискримінація за віковим критерієм) заборонений. Роботодавці не повинні вказувати в описі вакансії вік майбутнього співробітника, а тим більше аргументувати зрілістю кандидата свою відмову.

Продовжуємо працювати під час вагітності

Очікування новонародженої дитинки чи не найкращий період в житті кожної жінки. Це час, коли майбутня мама повинна більше часу приділяти увагу собі й відмовитися від фізичних навантажень, щоб маля народилося здоровим.

Як налаштуватися на роботу після довгих свят?

Після Новорічних та Різдвяних свят завжди важко налаштуватися на роботу. Хоча, є люди, які з нетерпінням чають закінчення свят, щоб поринути з головою у роботу.

Як досягнути бажаної мети?

Від Нового року кожен щось очікує. Хтось знайти кохання, а хтось знайти роботу, або ж підвищення заробітної плати. У новорічну ніч ми загадуємо бажання, сподіваємось на краще майбутнє.

Обслуговування принтерів у інтернет-магазин vivat.biz

Інтернет-магазин vivat.biz - пропонує Вам свої послуги за доступними цінами та якісним товаром. За допомогою vivat.biz Ви зможете придбати все необхідне для Вашого принтеру.

Погляд зсередини: які спеціалісти вважають свою професію престижною

Майже половина офісних співробітників назвали свою професію престижною. Більше за інших своєю роботою пишаються ІТ-шники, представники медіа, лікарі, а також працівники в сфері енергетики і важкої промисловості. Про це та інше — у результатах нового опитування hh.ua.

Як побороти стрес у разі втрати робочого місця?

Часто ми потрапляємо у різні ситуації. Часом, зовсім себе не контролюємо, а через це можуть постраждати оточуючі.

Ледар і гроші – цілком реально

У соціальних мережах давно розповсюджений вислів Білла Гейтса про те, що він би волів брати на роботу лінивих, оскільки вони завжди знайдуть найлегший спосіб для виконання найважчої роботи. І сучасний ринок праці пропонує декілька професій для таких людей, які привикли бити байдики.

Як знайти роботу своєї мрії?

Кожен із нас у дитинстві мріяв про певну професію. Але роки летять, приходить час приділятись куди поступати, який вуз та професію обрати. Уже тоді ми замислюємось що допоможе принести нам грошовий прибуток.

Сезон грипу та застуди: як вберегти себе та колег

В зимовий період традиційно спостерігається сплеск захворюваності на грип та ГРВІ. Офісні співробітники в зоні ризику, оскільки цілий день працюють в закритому приміщенні по декілька осіб в кабінеті.

Перехідні лікарняні та відпускні

За даними ЗІДР сайту ДФС (категорія питання 103.08.04) перехідні лікарняні та відпускні оподатковуються:

Впізнаємо успішну жінку

Ви думаєте, що успішну жінку можна впізнати по зовнішності? Гарний макіяж, діловий одяг – це лише ті ознаки успіху? Хоча, потрібно вибирати по якому критерію Ви визначаєте успіх: кар’єрний, сімейний, матеріальний.

Четверо з п’яти «білих комірців» незадоволені своєю зарплатою

Четверо з п’яти «білих комірців» незадоволені своєю зарплатою. Число вкрай незадоволених зросло на 10% і тепер таких більше третини. Відповідно знизилось число тих, хто вважає свою зарплату гідною. Такі дані були отримані в результаті опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Максимальна межа добових 2016

У зв’язку зі зростанням мінімальної з/п станом на 01.01.2016 р. зросла максимальна межа добових з якої не утримується ПДФО: - по Україні - до 275,60 грн. - за кордон - до 1033,50 грн.

На роботу після свят: як повернутися до трудових буднів

Зимові свята - відмінна можливість відпочити і відволіктися від роботи. У цей час багато людей відправляються кататися на лижах, йдуть на шопінг або просто залишаються з рідними і близькими у теплій домашній обстановці.

Підвищення доходів у зв’язку з інфляцією

Для тих, у кого заробітна плата підвищувалася останній раз в червні 2015 р. слід здійснити ОБОВ’ЯЗКОВЕ підвищення посадових окладів (з урахуванням доплат та надбавок) з СІЧНЯ 2016 р. МІНІМУМ на:

Лазерний друк тільки за допомогою vivat.biz

Cучасний світ надто насичений технікою. Кожному із нас приходиться стикатись із роботою за допомогою ПК. Але все рівно, електронні пристрої не можуть витіснити паперових носіїв. Для того, щоб інформацію отримати з електронного пристрою її потрібно роздрукувати. Це можливо за допомогою лазерного друку. Лазерний принтер – один із різновидів принтерів, за допомогою якого можна швидко, легко та доступно зробити відбитки тексту чи певних графіків, малюнків на папері.

Робочі дні перед святами: що потрібно встигнути цього року

Напередодні свят дуже складно налаштуватися на робочу хвилю. Крім роботи, думки заняті передсвятковими клопотами і підготовкою до Нового року. Але довгоочікувані вихідні швидко промайнуть, і знову доведеться виходити на роботу.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією