Популярне

Бізнес

Чи потрібен службовий роман на роботі?

Відомо, що знайти свою другу половинку можна не тільки десь на відпочинку, прогулянці, але й на роботі. Крім цього позитивного моменту є й негативний.

Інтернет-магазин vivat.biz розширив асортимент

Інтернет-магазин віват.біз розширив асортимент.

Чи в грошах щастя? Та що для українців означає «бути багатим»?

Дві третини «білих комірців» вважають, що багатство — одна зі складових щастя. При цьому лише двоє зі ста впевнені, що щастя цілковито визначається величиною капіталу. Серед інших атрибутів багатства українці назвали володіння дорогою нерухомістю, доступ до якісної медицини й освіти, високий соціальний статус і владу.

Що надихає українців на подвиги на роботі. Мотивація персоналу

Сімох із десяти «білих комірців» працювати ефективніше стимулює перспектива додаткового доходу. В свою чергу роботодавці не поспішають підвищувати зарплати й віддають перевагу прив’язці матеріальної винагороди до реальних заслуг співробітника шляхом нарахування премій і бонусів. Про це та інше — в результатах опитування hh.ua.

Як навчитися не запізнюватися на роботу

Пунктуальність є однією з основних рис успішної людини. Інколи навіть незначне запізнення може стати причиною серйозних проблем. Як не змушувати колектив щоразу на Вас чекати й зробити так, щоб часу завжди вистачало?

Не пропустіь! Віват-сервіс пропонує акції

Комп’ютерна фірма Віват-сервіс вже давно завоювала довіру серед українців. Саме Віват-сервіс допомагає нам обрати якісну техніку. Фахівці комп’ютерної фірми залюбки допомагають та рекомендують своїм клієнтам тільки найкраще. Крім широкого асортименту товару, Віват-сервіс зможе відремонтувати прихворілого електронного друга.

Жіночність бізнес-леді

Життя сучасної жінки заклопотане та непередбачуване. Дуже часто, вирішуючи буденні проблеми та заробляючи собі на існування, дама не має часу, щоб створити й продумати до деталей власний імідж.

День закоханих чи свято торговців квітами: як сприймають 14 лютого офісні працівники

Двоє з п’яти українців назвали 14 лютого Днем усіх закоханих. Кожний п’ятий вважає цей день святом торговців квітами і листівками, а кожний сьомий впевнений, що воно не відповідає нашим традиціям та культурі.

Як правильно просити підвищення зарплати?

Всі ми намагаємось реалізувати себе у житті. Навіть, якщо працюємо не за фахом, але нам хочеться мати достойну заробітну платню. Коли ти новачок, то звісно що відразу нікому не намалюють величезні цифри заробітку.

Охоронна служба Авангард для охорони та безпеки життя і бізнесу

Охоронна служба Авангард пропонує для Вас всі види охоронної діяльності. Обираючи саме дану охоронну службу, Ви не пожалкуєте, адже вона вдало справиться із поставленими Вами завданнями.

Січень-2016: ТОП-менеджерам ще складніше знайти роботу

Перший місяць року – період завершення свят і початок нового бізнес-сезону. Компанії відновили набір персоналу, і показники кількості вакансій «вийшли» на досвятковий період.

Вчимося заощаджувати кошти

Не секрет, що багато українців не вміють заощаджувати кошти й живуть від зарплати до зарплати. Цю ситуацію можна трактувати двояко: або це люди, що, на жаль, перебувають на межі бідності й ледве зводять кінці з кінцями, або це ті, хто досі бояться радянської системи й переконані, що скільки б ти грошей не збирав – рано чи пізно заощадження зникнуть разом із банком.

Комп’ютерна фірма Віват-сервіс слугує для кожного із нас!

Комп’ютерна фірма Віват-сервіс для кожного із нас. Бажаємо завжди мати тільки хорошу та якісну техніку і не тільки?

Служба охорони «Авангард» - Ваш надійний охоронець

«Авангард» надійна служба охорони, що діє в Україні з 2015 року. Попри свою молодість, «Авангард» користується довірою серед клієнтів. А все це тому, що головна мета діяльності охоронної служби - забезпечити надійну охорону та безпеку життя і бізнесу клієнта.

Ринок праці у січні: як стартував новий бізнес-сезон

Січень – місяць свят і тривалих вихідних. Тому активність роботодавців і пошукачів була дещо нижчою, ніж зазвичай.

Що може зіпсувати кар’єру?

Шукаєте роботу? Деколи мова навіть не йде про роботу своєї мрії, або ж роботу за фахом.

Віват-сервіс: безмежний обшир товарів і можливостей

Ринок комп’ютерних послуг та товарів стрімко зростає. Іноді багато компаній не здатні бути конкурентоспроможними, тому припиняють свою діяльність. Проте фірма Віват-сервіс гідно тримає планку боротьби й пропонує офісне та комп’ютерне приладдя за найкращими цінами!

Всі сюди! Віват-сервіс пропонує новинки!

Комп’ютерна фірма Віват-сервіс пропонує якісні товари за хорошими цінами, але не тільки.

Оживити картридж допоможе інтернет-магазин vivat.biz

Тривалий період у Вас не виникало потреби переносити текст чи зображення на папір і, як наслідок, картридж у принтері засох? Спробуйте самостійно відновити працездатність сопел за допомогою рідини для чищення!

Як влитися у новий колектив?

Нарешті перший робочий день. Здавалося б, можна зітхнути з полегшенням, адже постійні пошуки, надсилання резюме і співбесіди залишилися у минулому. Але не все так просто! Попереду знайомство з новим колективом… Саме не дуже здорові стосунки з колегами можуть стати тією ложкою дьогтю. Щоб нові знайомства були якомога болючішими, варто дотримуватися певних правил.

Вибір редакції

Чер
21
Мости Тернопільщини доглядатиме ексфірма батька керівника місцевої САД

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області віддасть 52 млн грн ТОВ «Спец-Буд Стандарт» за поточний дрібний ремонт та утримання штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення в Тернопільській області.

Реклама
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією