Популярне

Здоров`я

Як зміцнити імунітет?

Ні для кого не секрет, що з віком імунітет слабшає, а чим вразливіший імунітет, тим людина швидше старіє. Але існують способи, які допоможуть підтримати захисні сили нашого організму.

Не плямкай, бо нервує!

Місофанія… У більшості людей це слово не викликатиме жодних асоціацій. Хіба-що хвороба якась, та й усе. І це буде правда.

Користь йогурту

Коли ми маємо величезну кількість роботи, то не завжди вдається: поснідати, пообідати, або зробити хоч якусь невелику перерву. Виходить так, що ходимо голодні протягом всього робочого дня, або робимо невеликий перекус.

Покращуємо кровообіг мозку

Часті головні болі можуть свідчити про недостатню кількість кровопостачання до головного мозку. Це залежить не тільки від стану мозкових артерій та вен, але й від основного стержня людини – хребта. Цілком логічно, що якщо він викривлений, то це пошурує діяльність кровоносних судин.

Ознаки, що вказують на хворе серце

Всі ми чудово розуміємо, що від правильної роботи серця залежить наше життя. Проте, поки людина молода і здорова, вона не з особливою увагою ставиться до свого здоров’я. Так триває до тих пір поки щось не станеться. А поки молоді, то хочеться спробувати все: куріння, алкоголь, неправильне харчування і тд. Але з часом воно проявиться у негативному значенні.

Про які захворювання сигналізує свербіж голови

Коли свербить шкіра голови, то багато хто не надає цьому особливого значення. Замислюватися над проблемою починають тоді, коли свербіж більше не можна терпіти, або коли є очевидна проблема, якої потрібно позбутися.

Чому Ви виглядаєте старше свого віку?

Кожен з нас має знайомих, які виглядають старшими, аніж того вимагає їхній вік, але не надають цьому особливого значення. А, можливо, Ви й самі такі? Не можемо відкидати того факту, що на зовнішність можуть впливати різноманітні захворювання й генетика, проте в більшості випадків «молодість» нашого обличчя залежить від щоденних звичок та способу життя.

Чи можна набрати вагу з допомогою бананів. Міф чи реальність?

Доволі поширеною є думка, що банани дозволяють набрати зайву вагу. Чи насправді це так? Однозначної відповіді, на жаль немає. Фактом є тільки те, що у цих фруктах міститься значна кількість вуглеводів та цукру. Тим не менше, один банан містить близько ста калорій.

Тільки ТМ Світанок забезпечить здоровий сон

Здоровий сон – запорука вдалого дня та хорошого самопочуття. Важливу роль для спини відіграє матрац. Адже неякісна продукція створює дискомфорт для тіла.

А ви правильно носите каблучки?

Традиція носити на пальцях каблучки і персні виникла ще в глибоку давнину. На думку фахівців, те, як людина носить каблучку, може багато про неї розповісти. Крім того, за допомогою персня ви можете повідомити оточуючим бажану інформацію про себе. І, нарешті, виконуючи певні рекомендації щодо носіння каблучок, ви можете поліпшити своє життя.

Пластиковий посуд? Ні, дякую

Використання у побуті пластикового посуду негативно позначається на здоров’ї. Одна з найголовніших причин відмовитися вії неї - токсичність. Нема пластикового посуду, у склад якого не додали речовини-стабілізатори, що роблять вироби міцнішими.

Медичне пояснення тому, чому Ви полюбляєте спати в носках

Лягаєте спати в носках тому, що почуваєте себе в них комфортно? Спершу одягали, щоб зіргітися, але тепер – це звичка? Здається, нічого поганого в цьому немає. Якби не декілька «але».

Щоб шкіра залишалася молодою

Не існує жінки, яка б не хотіла завжди гарно виглядати. Але щоб шкіра була зволоженою, гладенькою та без різних недоліків потрібно використовувати доступні продукти, які корисні для обличчя.

Що лікують коти?

Коти – улюблені домашні тварини людини. Саме вони чекають нашого повернення з роботи, заспокоюють нерви своїм муркотінням, змушують нас проявляти любов та ласку.

Правила здорового сну

Сон – це ліки, а тому ми повинні прикидатися здоровими, бадьорими, наповнені енергією. Хоча, більшість так і не може сформувати певний режим сну.

Секрети безбарвної хни

Усі знають, що безбарвна хна зміцнює волосся та сприяє його росту. Але мало кому відомі її заслуги перед шкірою обличчя. Воно володіє косметичним та лікувальним засобом: заспокоює запальні процеси, очищає, зволожує, має антибактеріальний та протигрибковий ефект.

Відучуємо дитину від солодкого

Про шкоду цукру говори і писали неодноразову, тому нема сенсу повторювати. Солодощі, наче наркотик. До нього звикаєш, він викликає стрибки цукру у крові… Коли така проблема у дитини, потрібно негайно її вирішувати, поки не стало пізно.

Відновлюємо гормональний баланс

Часто жінки страждають, коли зазнає змін гормональний фон. Безсумнівно, це відбивається на стані шкіри, нігтів та волосся, змінюється фігура. Тому кожній жінці потрібно знати способи відновлення гормонального фону й краси без ліків.

Як правильно сушити волосся?

Жінки ретельно дивляться за своєю зовнішньою красою. Зачіска має значну роль для кожної. Саме вона може розповісти про її охайність.

Як пережити різку зміну погоди

Різкі перепади температури, зміна атмосферного тиску може негативно вплинути на здоров’я людей. Ми знаємо, що для когось – зміна погоди не грає великої ролі.

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією