Популярне

Здоров`я

Найпоширеніші народні методи, про які варто забути

Мова піде про засоби, які використовують у домашніх умовах для лікування та догляду за шкірою обличчя та тіла. Є такі, які справді можуть допомогти, але більшість – часто тільки погіршують стан. Від чого ж варто відмовитися?

5 причин випадіння волосся

За день кожна жінка втрачає приблизно 100 волосин. Це нормально. Але уявіть, скільки волосин випадає, якщо не доглядати належним чином за ним. Причин цієї проблеми може бути безліч.

Чим ретельніше пережовувати їжу, тим краще

Усі ми чули, що їсти поспіхом шкідливо для організму, але ніколи не запитували самі себе – чому? Причин ретельно пережовувати їжу досить багато.

Зменшуємо ризик утворення тромбів

Бодай кожен хоча б раз в житті замислився над тим, як летально впливає тромб на організм. Безсумнівно, є випадки, де за допомогою оперативного втручання його вдається видалити й людина продовжує жити, але що, якщо вона про нього не знає і в один момент згусток крові обривається? Для того, щоб уберегти своє життя й здоров’я, потрібно знати декілька методів, як зменшити ризик утворення тромбів.

Між зимою та весною: їмо лактук

У «післязимовий» період наш організм потребує особливої уваги, яка полягає у забезпеченні його вітамінами. Так, на прилавках магазинів вже почали з’являтися перші огірки та помідори, але навіщо купувати ці нітрати, та ще й за високу ціну?

Як прокидатися, щоб продуктивно провести день

Для успішного та продуктивного дня потрібно правильно розпочинати всій ранок. Наприклад, спробуйте прокидатися вчасно. Якщо будильник наставлений на 6.00, то Ви повинні прокинутися саме у цей час.

Що «випробовує» наш шлунок?

Ми постійно випробовуємо шлунок: смажене, печене, гостре, а ще шматочок тортика у холодильнику так і вабить… Одна справа, якщо це все домашнього приготування, а що вже казати за популярні фаст-фуди? Але існують продукти, які приносять шлунку найбільше проблем:

Лікуємось танцями!

Ліки можуть бути не лише у вигляді таблеток і капсул. Лікуватися можна…красиво. Як? Танці Вам у допомогу! Це специфічний невербальний спосіб психотерапії. Існує навіть танцювально-рухлива терапія як спосіб виразити свої проблеми. З’явилася у 40-50их роках минулого століття у США.

Переваги роздільного харчування

Напевно, усі чули про роздільне харчування. Ці слова особливо знайомі для тих, хто постійно ганяється за ідеальним тілом. Про такий спосіб схуднення написано так багато, що нема однозначного уявлення того, корисне воно чи ні. Спробуємо хоч трохи розібратися.

Що потрібно знати про шампунь: читаємо етикетку

Хімічний склад будь-якого шампуню відіграє найважливішу роль у тому, яке у результаті Ваше волосся матиме вигляд. Звичайно, нам нічого не скажуть дивні назви і формули у складі, але існують певні ознаки, за якими ми зможемо оцінити усі переваги і недоліки.

Як розлюбити солодке?

Солодощі – слабкість багатьох людей, особливо серед жінок. Не усі сприймають її серйозно, але потрібно визнати – це залежність, при чому не фізіологічного, а психологічного характеру. Тому, якщо Ви помітили, що Ваш настрій залежить від з’їденої шоколадки, шматочка торту або цукерки, необхідно щось з цим робити.

Що потрібно знати про жувальну гумку?

Сьогодні ми не уявляємо своє життя без жувальної гумки. Саме з нею асоціюється веселе дитинство, а зараз вона може допомогти у різних ситуаціях. Зазвичай, ми користуємось нею щоб освіжити подих перед важливою зустріччю.

Догляд за нігтями

Прийшла весна. Нам хочеться завжди гарно виглядати. Але ж не подобається коли слояться нігті. Це виглядає надзвичайно не привабливо, а нас самих воно дратує. Неприємно, коли руки та нігті змушують оточуючих звертати на себе увагу.

Чому «вагітніють» чоловіки

Багато чоловіків жартують, мовляв «Живіт не від пива, живіт – для пива!». Таке солідне черевце ми часто можемо спостерігати у мужчин, яким за 30. Зумовлено це тим, що у чоловіків жирові відкладення відбуваються саме в області живота. Чому? Спробуємо пояснити.

Навіщо їсти сало?

Який українець хоча б раз у житті не куштував сало? Мабуть, усі. Його можна любити, можна не любити, але смак знайомий кожному.

Як знизити температуру тіла?

Потихеньку Україні грип пішов на спад. Але все рівно через коливання температури деякому із нас все ж приходиться хворіти. Часто вірусні захворювання супроводжуються підняттям температури тіла. Саме тоді наше самопочуття нестерпне: болить голова, роздратованість, сонливість.

Вушні палички – шкідливі?

Говорити про вушну сірку у товаристві не дуже прийнято. Адже це щось брудне і неприйнятне. Це природна людська реакція, адже нічого привабливого із себе вушна сірка не представляє.

Потепління? Як уникнути застуди?

На дворі лютий місяць, але досить тепло як для зими +15. Це надзвичайно оманлива погода, адже здається, що вже весна і досить тепло.

Потемніння в очах?

Деколи у людей темніє в очах. Чому? Ніби все гаразд. Посидівши чи полежавши трохи, ми підводимось і тут раптово темніє в очах. Звісно, що це надзвичайно неприємна ситуація, але деколи потемніння може супроводжуватись з іншими неприємними відчуттями.

Куряче яйце: що корисніше?

Яйця є еталоном поживних речовин, які позитивно впливають на організм. В більшості це залежить від того, що білок та жовток взаємодоповнюють один одного.

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією