Популярне

Здоров`я

Недосипання впливає на зовнішній вигляд

Всім нам відомо про те, що недосипання впливає не лише на стан здоров’я, але й на красу зовнішню. Часто це призводить до появи кругів під очима, шкіра становиться недоглянутою та прибавляє додаткові роки. То ж як виглядати свіжим після недосипання?

Як позбутися від втоми?

Втома така знайома під час закінчення робочого дня, чи робочого тижня. Ми з особливістю чекаємо четвер, п’ятницю, аби скоріше настали вихідні та можна було б відпочити. Сонливість, роздратованість…

Ходимо босоніж!

Про те, що ходити босоніж корисно знали ще наші предки. Така процедура кожного ранку має свій секрет краси та здоров’я. на сьогоднішній день, трохи відійшла така традиція як вставати ранком і йти на прогулянку босоніж.

Плач

Людина може перебувати під впливом різного настрою. У свою чергу настрій та емоції взаємопов’язані. Адже, якщо ми у хорошому дусі, то будемо сміятися, якщо навпаки – плакати.

Відмова від солодкого

Зазвичай, маленькі діти обожнюють солодке. Буває й так, що дорослі не можуть відмовити собі у цій спокусі. Солодощі в міру мають позитивний вплив на нас, але якщо перебільшуємо, то що чоловіки, що жінки з часом можуть жалітися на свою фігуру.

Ранковий душ: переваги

Всі ми відвідуємо душ, але правда у різну пору дня. Хтось полюбляє це робити ввечері, а хтось зранку. Деякі відвідують душову кабінку 2 рази на добу: вечір та ранок.

6 година ранку! Підйом

Для більшості із нас підйом о 6 ранку робиться надзвичайно важко. Встати із ліжка в таку пору інколи виявляється подвигом.

Лісова ожина. Чим корисна?

У Закарпатті відкритий сезон збирання лісових ягід. Найвідоміша – лісова ожина. Вона надзвичайно солодка, і відмовитися від такої спокуси неможливо.

Груші

У кожного із нас у саду наявне дерево Груша. Кожного літа (у серпні місяці)ми отримуємо соковиті плоди від яких неможливо відмовитися. Груші мають багато властивостей та достойні конкуренти яблукам.

Поживний обід

Зазвичай мало кому вдається пообідати так як слід. Працездатна людина завжди зайнята і ця зайнятість не дає інтенсивно поїсти. Певне недоїдання і призводить до різних небажаних захворювань.

Емоційне здоров’я та його складові

Бувають моменти роздратованості, але такі, що ми не знаємо де подітися і на кого б це все «вилити». Інколи це через роботу, не складується особисте життя, а деколи ми просто не находимо джерело цієї роздратованості. Бісить, не знаєш що, хто, чому.

Гриземо нігті. В чому причина?

Людей які гризуть нігті можна побачити будь-де: на вулиці, роботі, університеті, школі. Зазвичай ми гриземо нігті під час роздумів. Ця звичка може існувати змалечку. Чому ми гриземо нігті в кожного буде своя: через нервування, коли вільний час нічим зайнятися, переживання і так далі. Але відучитися від гризіння дуже важко.

Освіжаємо повітря в будинку

Зараз є багато методів щоб змінити запах повітря. Існують різні палички, аерозолі,свічки які зможуть змінити запах у будинку, ванній кімнаті, придати свіжості та екзотичності.

Морозиво «за» та «проти»

Всі у дитинстві люблять поласувати морозивом. Хоча, деякі батьки з настороженістю до нього ставляться, бо вважають, що ним може дитина захворіти. Найчастішим захворюванням є біль у горлі. Серед нас є ласуни морозива взимку.

Чи можливо замінити каву?

Майже кожен із нас не уявляє свого життя без кави. Одні п’ють її просто так, інші – щоб підтримати дружню атмосферу, а більша половина – через те, що вона приносить бадьорість, активує роботу головного мозку. Проте, є противники кавового напою. Пропонуємо хороші замінники кави.

Розпоряджаємося своїм часом

Багато справ, не все встигаємо, часу завжди мало. Ніби тільки прокинулися, а вже день і робочий час добігає свого завершення. А ми так і нічого не встигли зробити. Час зупинити не можемо. Єдине, що нам під силу – підлаштовуватись під час. То ж як ефективно розподіляти наданий час, і день загалом?

Ромашка лікарська: властивості, лікування

З давніх часів українці знають про те, що ромашка має цілющі властивості. Багато із нас люблять пити чай із ромашки. Давайте розглянемо, чому такий чай варто пити?

Сонливість що робити?

Ранок, а так ще хочеться поспати, побути в теплому ліжку. Таке відчуття часто зустрічає, особливо тоді, коли вчора ввечері лягли спати не по режиму, а набагато пізніше.

Твердий шампунь та його властивості

В будь-якому магазині, косметичному супермаркеті можна знайти величезний вибір косметики за доглядом шкіри, волосся, чоловічої, жіночої.

Ароматерапія проти стресу

Ми вже раніше говорили про те, що стрес негативно впливає на нашу нервову систему, організм загалом. Ми визначили, що потрібно багато відпочивати, дати можливість організму та мозку не думати про негатив.

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією