Популярне

Здоров`я

Захист шкіри від сонячних променів

Літня пора року багата на сонячні проміння, відпустки. Кожен, збираючись на річку, море чи озеро повинен пам’ятати про захист власної шкіри. Сонце має як позитивний так і негативний влив на тіло людини. Довготривале перебування на сонці може позначитись на здоров’ї. Так, ми можемо отримати наступну порцію негараздів:

Алкоголь та молодь

Люди час від часу вживають алкоголь. Одні для того, щоб відзначити важливу дату у житті, одні для того, щоб трохи розслабитись після робочого дня, а інші – через звичку. Кожен може знайти собі власну причину чому вживає алкоголь.

Обережно! Шкідливі іграшки

Всі батьки намагаються радувати своїх дітей. Діти у свою чергу люблятьвеселощі, забавки, іграшки. Зараз останні не завжди можуть принести ту радість, яку б ми хотіли.

Перерва на перекус

Робота в офісі чи певна фізична робота завжди «просить» їсти. Працюючи, ми витрачаємо енергію і наш організм потребує відновлення сил. До обіду ще далеко, а їсти вже хочеться, то що ж з’їсти таке, щоб задовольнило наші смакові рецептори?

Якщо завітала лінь

Літо, відпустки, багато вільного часу, що дає можливість людині трохи відпочити та розслабитись. Інколи після відпустки дуже важко зібратись із силами, щоб приступити до робочого дня. Лінь часто супроводжує людину навіть поза межами будь-якого відпочинку.

Як правильно сказати «ні» дитині?

Кожні батьки люблять своє чадо, але інколи воно не слухняне. Батьки дозволять багато чого своїм дітям, а потім їм здається, що власна дитина їх не чує чи навіть не поважає.

Зібрались у похід?

Літній відпочинок у горах – хороший варіант провести вихідні чи вільний час. Що саме краще взяти з собою і як це помістити в рюкзак?

Болить горло?

Якщо раніше про біль у горлі чи грип ми знали взимку, адже саме тоді холодні погодні умови сприяли простуді організму, то зараз влітку таке явище стало також нормальним. І ніби +35, багато вітамінів, але все рівно вмудряємось захворіти. То ж що робити коли турбує біль у горлі?

Більша частина того, що ми називаємо їжею - харчові добавки

Фахівці кажуть, що "харчові добавки" - це загальна назва природних або синтетичних хімічних речовин, що додаються в продукти харчування з метою надання їм певних властивостей (поліпшення смаку і запаху, підвищення поживної цінності, запобігання псування продукту і т. Д.), їх близько 500.

Що таке настрій?

Інколи буває так, що настрій може змінюватись протягом дня надзвичайно багато разів. Інколи впливають погодні умови, інколи телефонний дзвінок, а деколи – від внутрішнього світу людини.

Як втамувати спрагу?

У літню пору року людський організм мучить спрага. Ми прагнемо будь-яким способом утамувати її. Найчастіше вживаємо: газовані води, квас, чай холодний, просту воду чи навіть пиво.

Поради,які допоможуть у спеку

У спеку медики рекомендують при найменшій можливості роззуватися і ходити босоніж. Зрозуміло, не по розпеченому асфальту, а по траві. На ступнях знаходиться велика кількість точок, що відповідають за внутрішні органи. Коли людина ходить босоніж, відбувається вплив на ці точки. В результаті покращується циркуляція крові, підвищується загальний тонус організму і навіть починається оновлення клітин.

Стрес? Що робити?

Стресові ситуації виникають часто, адже наше життя надзвичайно насичене. Негаразди вдома, погані справи на роботі призводять до виснаження нашого організму. То ж що робити? Що таке стрес?

Продукти для печінки

Шкідливі звички негативно впливають на стан нашої печінки. Для того, щобпокращити її становище, потрібно вживати здорову їжу, вникати алкоголю, смаженої їжі, а також фаст-фудів.

А що Ви знаєте про алое?

В багатьох із нас вдома є квітка алое. Перш за все, вона відома своїми лікувальними властивостями. Догляд за рослиною неважкий, а користь від неї велика. «Жива аптечка» вдома є гідним конкурентом медичним препаратам. Спробуємо розібратись з всіма властивостями рослини.

Що приховує в собі головний біль?

Кожна доросла людина стикається з головним болем. В основному причинами ми вважаємо є: магнітні бурі, втома, недосипання, захворювання або ще щось. Але є люди, які й гадки не мають що таке «головний біль».

Користь березового соку

Зараз ми дуже мало часу приділяємо своєму здоров’ю. ми багато працюємо, а часто не лише на одній роботі, а відразу на двох. До цього в додаток домашній клопіт, стрес, нерви.

Заздрість впливає на стан душі?

Сучасне суспільство – досить неоднорідне. Зараз наявна величезна відстань між багатими та бідними. Але не лише це, адже світ грошей, технологій робить людину жорстокою та заздрісною. Кожен, отримавши певну частку своїх потреб, хоче збільшити чи збагатити знову і знову.

Боротьба з укусами комах

Літня пора багата на різних комах. Теплі вечори проводити з комарами не дуже хочеться, але й одягатись як взимку теж не варіант. Інколи на укус комах і не звертається увага, бо : «Ну щось вкусило, то й що?». Ми собі завжди думаємо, що це пройде. Воно то так, але бувають і моменти з негативними наслідками.

Нестача вітаміну D

Інколи, нестача вітамінів не одразу помітна ні на око, ні на самопочуття. З першого погляду, здається, нічого серйозного. Але нестача може призвести до багатьох наслідків.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією