Популярне

Здоров`я

Коли низький гемоглобін

Гемоглобін виконує важливу роль у нашому житті. Основна функція його – це транспортування кисню із легенів до периферичних тканин для того, щоб підтримати життєздатність клітин. Склад гемоглобіну: - альфа, - бета-ланцюги.

Секрет молодості

З давніх-давен людина намагалася розкрити таємницю молодості і краси. Виявляється, він полягає не лише у здоровому способі життя та відмові від шкідливих звичок, але й у вживанні у щоденний раціон певних продуктів, які містять речовини, корисні для здоров’я. Відомий дерматолог Ніколас Перріконе вважає: якщо часто споживати «неправильні продукти», то це неодмінно позначиться на стані шкіри і всього організму. Тож що найкраще їсти, щоб виглядати молода і красиво?

Як виявити ранні стадії хвороби Паркінсона?

Фахівці технологічного інституту Массачусетсу навчилися виявляти ранні стадії хвороби Паркінсона. Дане відкриття є дуже цінним, оскільки через малу кількість інструментів це захворювання досить важко діагностувати до його серйозного прояви.

Тонус матки, інформація для вагітних

Вагітність – це дуже відповідальна пора як для жінки, так і для чоловіка, який, безумовно, відіграє свою роль у її протіканні. Майбутня мама повинна слідкувати не тільки за своїм харчуванням, гігієною та сном, але і за фізичним станом здоров’я. Досить часто вагітна стикається з такою проблемою як тонус матки. Впадати в паніку не потрібно, адже це не смертельно і з таким станом, за даними статистики, стикається, майже, кожна друга жінка. Але це загроза, яку потрібно вчасно виявити та звернутись до фахівця.

Токсикоз, розповідь майбутньої мами

Вагітність – це, безумовно, один з найпрекрасніших та відповідальних кроків у житті. Але, досить часто, у процесі протікання вагітності жінку турбують неприємні відчуття, а саме – токсикоз. Це хворобливий стан, обумовлений дією на організм екзогенних токсинів або шкідливих речовин ендогенного походження. Про свої враження від даного явища та як з ним боротись нам розповіла майбутня мама, пані Ірина.

Україна відзначає Всесвітній день здоров’я

7 квітня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день здоров’я. 194 держав-членів Всесвітньої організації охорони здоров’я, серед яких і Україна, у цей день особливу увагу звертають на проблеми здорового способу життя і питання, пов’язані з поширеністю різних захворювань.

Як ми втрачаємо калорії, займаючись повсякденними справами?

Найкориснішими видами спорту,які допомагають позбутися зайвих кілограм, вважають: плавання (420), ходьбу (300-420), аеробіку (390), біг (спалюється 450-950 кілокалорій на годину),катання на роликах (320-400)). При цьому важлива інтенсивність навантаження, тобто, чим воно важче, тим більше калорій ми спалюємо, виконуючи його .

Корисно, чи шкідливо?

Дуже часто маємо змогу слухати про користь, або ж шкідливість деяких продуктів харчування і як шкода, що дотримуємося певних порад, незалежно, правда це, чи новостворений міф. Давайте розвіємо деякі з цих міфи прямо зараз

Мелодія, яка допомагає заснути.

Що вже не видумають вчені, аби допогти людині з її вічними проблемами : унікалне знеболююче; шолом, що допомагає зняти стрес; диво-гель для схуднення; піца, яка може зберігатись три роки і, при цьому не втрачає поживної вартості... і ось щось новеньке.

Щоб не старіти - їмо шоколад

Відтепер у шоколаду нові плюси. Окрім так званого «гормону радості», вчені Кембриджського університету виявили те, що шоколад має й омолоджуючі властивості. На основі цього було створено унікальний шоколад під назвою "Esthechoc".

Чому потрібно пити каву щодня

Кава відноситься до тих напоїв, які люблять і п’ють майже всі. Більшість людей починають свій день з чашечки кави, а деякі п’ють її впродовж всього дня. За свою більш ніж тисячолітню історію кава обійшла всі країни і континенти.

Маленькі секрети по догляду за шкірою

Сім міфів про догляд за шкірою:

Корисні поради: як зберегти зуби здоровими

Білосніжна та здорова посмішка - ось що приваблює нас у людині.

Мигдальний пілінг для обличчя

Набридло боротися з вуграми і акне? З’явилася сильна пігментація після вагітності? Літо додало веснянок? Вікові проблеми з шкірою? Зверни увагу на мигдальний пілінг для обличчя, якому стали віддавати перевагу багато відомих салонів краси.

Смачний та корисний сніданок

Що ж приготувати на сніданок такого, щоб було смачно, корисно і при цьому некалорійно. Багато худнуть, коли сідають на чергову дієту, намагаються слідувати порадам і основний прийом їжі за день переносити на ранок.

Щоб продовжити молодість потрібно позбутися 5 шкідливих звичок

Виглядати старше у свої роки нас змушують не тільки «традиційні» шкідливості (куріння, випивка, пристрасть до нездорової їжі), але і найбільш нешкідливі, на перший погляд, звички. Ось п’ять «заповідей», як довше зберегти молодими шкіру і поставу.

Найцікавіше про людину та її тіло

Вчені приблизно вирахували і оприлюднили такі цікаві факти про людину та її тіло:

Пристрасть до фастфуду передається спадково

Регулярне вживання "порожніх калорій" - їжі з великою кількістю вуглеводів, жирів, солі та харчових добавок може вплинути на ДНК людини. Таким чином у дітей любителів пообідати в фастфуді зростає ризик розвитку раку, алергічних реакцій, вони мають знижений імунітет.

Як зберегти здоров’я очей офісному працівникові

За останні десятки років робочий процес повністю змінився. Тепер багатьом необхідно увесь робочий день напружувати очі біля монітора.

Несподівані секрети здорового харчування

Виявляється, зелені банани корисніші за стиглі, товчена картопля містить більше цукру, а як пити багато води, можна позбутися болю в спині.

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією