Популярне

Здоров`я

Півгодини – оптимальний час для користування навушниками

Тривале прослуховування музики в навушниках загрожує людині не тільки втратою слуху, але й нервовими розладами.

Щоб одужати – лизни!

Цікавим є той факт, що коли людина поранить палець, то підсвідомо вона одразу намагається облизати рану. Насправді, це природній порив до лікування власною…слиною.

Знову ця мігрень…

Той, хто хоч раз пережив напад мігрені знає, яких страждань і неприємних відчуттів вона завдає. Мігрень вважається неврологічною хворобою, при цьому біль локалізуються в одній частині голови.

Хронічна втома і сонливість. Як боротися?

Кожного ранку «воскресати», щоб увесь день провести в офісі, а за вікном сіро і похмуро. Цих факторів достатньо, щоб бути втомленим вже у першій половині дня. А кава рятує не завжди. Втрата сил, хронічна втома, роздратованість і погане самопочуття, постійне бажання спати псують день і можуть призвести до хвороб і депресії.

Догляд за зубами. Що для цього потрібно?

Щоб бути володарем голлівудської посмішки, не обов’язково витрачати на стоматологів та дорогі процедури усю свою зарплату. Потрібно забезпечити належний догляд за зубами і підібрати для себе максимально зручні та оптимальні засоби гігієни.

Температура? Не збивати!

Зазвичай серед народу побутує думка, що якщо температура тіла більше 37 градусів, то її обов’язково потрібно збивати. Лікарі, навпаки, рекомендують не поспішати й не бігти одразу за жарознижувальними засобами.

Позбавляємося бородавок в домашніх умовах

Бородавки провокує у людини вірус папіломи. це вірусна інфекція і тому часто виникає при ослабленому імунітеті.

Антибіотики: плюси і мінуси

Сьогодні, коли так легко захворіти, постає проблема того, як потрібно лікуватися. Особливо це питання хвилює молодих мам. Одні батьки вважають, що антибіотики – кращий варіант швидко та ефективно не запустити хворобу, інші – відмовляються від них, адже антибіотики не дарма мають таку назву («антижиття»), вони вбивають усе живе. Хто ж має рацію?

Алергія на…холод?

Існують люди, які з нетерпінням чекають на зиму, мороз і скрипучий сніг під ногами, але бувають і такі, для яких зима – справжнє випробування алергією на холод. Явище не дуже часте, але все ж таки існує.

За що любити сир?

Сир – один з наших найулюбленіших продуктів. Існує безліч видів сиру і способів його приготування. Яким би він не був – плавленим, твердим чи з пліснявою, якщо це справжній сир, то його користь для людського організму очевидна.

Спаржева квасоля та її корисні властивості

Стручкова квасоля – популярна овочева культура з родини бобових. ЇЇ ще називають спаржевою, цукровою, зеленою – через молоді , ніжні і соковиті стручки, які використовують з кулінарною метою.

Такий корисний риб’ячий жир

Один із жахів дитинства – риб’ячий жир. Лікарі рекомендують пити його і дорослим, і дітям. Це масляниста світло-жовта рідина, яку отримують з печінки тріски, в значній мірі вона є в морській рибі світового океану — скумбрії, оселедця і інших жирних видах риб.

З носа кров… Що робити?

Кровотеча з носу може бути з різних причин: Ви вдарились, Вас вдарили, гіпертонічна хвороба, перегрів на сонці, слабкі судини, а ще перевтома, стреси, недосипання, алергічні захворювання та інше. У будь-якому випадку кров необхідно зупинити.

Ці звички можуть стати корисними для здоров’я

Кожен із нас має різні звички. Дехто любить палити, а хтось зловживати алкоголем. Це вже мова йде про шкідливі звички, які не несуть нічого доброго нам.

Розчісуємо волосся правильно!

Довге волосся у жінок ніколи не вийде з моди. Володаркам густого і шовковистого заздрять жінки, яких природи не нагородила такою красою, а чоловіки обов’язково оглянуться у Ваш бік.

Де є імбир, там завжди здоров’я

Імбир – трав’яниста рослина, яка росте на території Японії, Індії, Ямайки, Бразилії, Китаю, Аргентини. Важливо розуміти, що білий і чорний імбир – одне і теж. Різниця полягає лише у способі обробки.

Який буває чай?

Усі ми любимо чай. Прилавки магазинів рясніють яскравими упаковками на будь-який смак і гаманець. Зелений і чорний під різними марками – найпоширеніше явище і рідко хто задумується над тим, що це не єдині види чаю.

Апельсинова шкірка: боротьба із целюлітом в домашніх умовах

Багато жінок у світі не з легенд знають, що таке целюліт. Хоча лікарі стверджують, що це зовсім не хвороба, проте такий косметичний дефект все одно змушує дам нервувати щоразу, коли вони дивляться на себе у дзеркало.

Емоції впливають на імунітет

Тільки позитивні емоції допомагають нам вести боротьбу із різними вірусами, хворобами, а також із депресією. Постійне перебування у тривозі, гніві призводить до того, що організм переживає стрес. Це провокує до появи різних захворювань.

Захворів? Знай заборонені продукти

Коли людина захворіла, то з особливою увагою повинна стежити не тільки за прийомом медикаментів, але й ретельно підбирати свій раціон харчування, оскільки деякі продукти та напої можуть як підсилювати, так і послаблювати дію лікувальних засобів, збільшувати або, навпаки, зменшувати їхню концентрацію в крові.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією